Dom Aktualności

Największa na świecie maszyna do walcowania pierścieni została pomyślnie przetestowana w prowincji Shandong w Chinach

Orzecznictwo
dobra jakość Axle Shaft Forging na sprzedaż
dobra jakość Axle Shaft Forging na sprzedaż
Opinie klientów
I am very honest to your guys, just like you are honest to me.

—— Mr.Jorge Luis Castillo

good quailty,good service,competitive price.

—— Amit Desai

save money and time ,Excellent quality ,prefect service ,Enthusiastic and creative team.Great!

—— Yavorovich Nikolay

Im Online Czat teraz
firma Aktualności
Największa na świecie maszyna do walcowania pierścieni została pomyślnie przetestowana w prowincji Shandong w Chinach
Największa na świecie maszyna do walcowania pierścieni została pomyślnie przetestowana w prowincji Shandong w Chinach
18 kwietnia 2018 r., Największa na świecie maszyna do walcowania pierścieni pomyślnie przeszła testy w prowincji Shandong w Chinach, test ten kosztował 2 dni, dwa produkty próbne OD powyżej 6 m, każda waga 35 ton, które były jednokrotnie formowane pomyślnie, powierzchnia produktu jest jasna i czysta, płaskie, a inne parametry również spełniają wymagania, w przyszłym miesiącu produkowane będą pierścienie o średnicy zewnętrznej 10m, 12m, 16m i wysokości 3m, obecnie największy na świecie pierścień kuty ma 10m, rekord zostanie zmniejszony najwcześniej przed 1 maja.

Ta maszyna do walcowania pierścieni została wprowadzona przez prowincję Shandong w Chinach, może wykonać dia 16m, wysokość 3m, waga 200tons wiele rodzajów tarcz wielkoskalowych, pierścień, odkuwki cylindryczne, promieniowa siła toczenia 2500 ton, osiowa siła toczenia 1250 ton, która jest największym na świecie walcowanie z pierścieniem zarówno w kierunku promieniowym, jak i osiowym, wyposażyć w hydrokresor 1350 ton, pionowy piec do obróbki cieplnej o średnicy ID 17,5 m, średnica 19 m, głębokość strumienia 5 m, frezarka pionowa o średnicy 16 m, do produkcji dużych odlewów metali stopowych i kolorowych metali, projekt odkuwek shaidong , Chiny.i współpracują z zespołem Li z czołowego chińskiego instytutu badań metali, jest to typowy projekt wykonany w Chinach w 2025 roku, wesprze energię jądrową, rafinację, załogowy lot kosmiczny, projekt energetyki wiatrowej na dużą skalę w przyszłości.

Projekt dużych odkuwek zyskał wiele uwagi od samego początku, więc musimy zapytać, jaka jest aplikacja do tak dużych odkuwek tego projektu. Dzisiaj zrobimy proste wprowadzenie do niektórych zdjęć, z powodów technicznych i poufnych, to wprowadzenie tylko w celach informacyjnych , będzie to docenione, jeśli zostawisz komentarze.

Pierwsze powszechne zastosowanie: podłączenie cylindrycznego wyposażenia sekcji

Poniżej trzy zdjęcia pokazują zastosowanie w projekcie energetyki wiatrowej, pierwsze zdjęcie to kołnierz fundamentowy dla simens 7MW na 2017 r., Drugie zdjęcie to ten sam typ kołnierza w Europie, trzeci obraz jest simens 7 MW po montażu

Uwaga, nie tylko używane w wieżach wiatrowych, ale także wiele urządzeń cylindrycznych, na przykład poniżej beczki rakietowej połączonej dużym kołnierzem.

Haha, główni inżynierowie, naukowcy, teraz średnica kołnierza zostanie zwiększona do 16 m, o co chodzi w tej dużej dia, nabywca nie musi się już martwić.

Druga powszechna aplikacja, urządzenie transmisyjne

Poniższe zdjęcie to łożysko obrotowe o średnicy 10 m wykonane przez firmę LIEBHERR, możesz sobie wyobrazić, jak wygląda 16m!

Jest używany dla tej dużej maszyny

Ziemia nie może się obracać bez urządzenia transmisyjnego, którego nie można wykonać bez dużych odkuwek pierścieniowych

Trzecie powszechne zastosowanie: sekcja korpusu zbiornika ciśnieniowego

Nie ma znaczenia, czy nie wiesz, jaki jest zbiornik ciśnieniowy, po prostu wiesz, że są one odporne na wysokie ciśnienie, jeśli któregoś dnia ulegną uszkodzeniu, wówczas spowoduje to poważny problem

To jest "rdzeń" elektrowni jądrowej, zwany reaktorem ciśnieniowym, dlaczego mówimy, że jest "rdzeniem", po pierwsze jego pozycja znajduje się w centrum elektrowni jądrowej, po drugie jest to miejsce, w którym odbywa się reaktor jądrowy, pręt paliwowy jest właśnie w tym.

Oprócz energii jądrowej w naszym codziennym życiu powstaje na przykład wiele produktów chemicznych

To naczynie ciśnieniowe jest zgrzewane za pomocą sekcji bębna, być może procedura: odkuwki luf wykonane w Chinach są wysyłane do fabryki na dole do montażu.

To wszystko, chociaż wprowadzenie jest proste, niektóre zdjęcia nie są dokładne, ale aby zrozumieć, że zastosowanie odkuwek na dużą skalę jest wystarczające, następnie będziemy nadal dzielić się nowościami tego projektu, jest to cud historii ludzkości produkcji przemysłowej!

Pub Czas : 2018-06-21 15:38:26 >> lista aktualności
Szczegóły kontaktu
JIANGSU HUI XUAN NEW ENERGY EQUIPMENT CO.,LTD

Osoba kontaktowa: Mr. Arnold

Tel: 86--13914905080

Faks: 86-512-58885252

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)